Superwizja_indywidualna
Jeśli masz poczucie "utknięcia" i potrzebujesz przyjrzeć się temu, co Cię zatrzymuje, co blokuje, co Ci (nie) służy, co Cię (nie) wspiera, a co jest wyzwaniem. W jaki sposób możesz zadbać o siebie w roli coacha oraz w jaki sposób jeszcze efektywniej wspierać i towarzyszyć swoim klientom.
Jeśli chcesz poprzyglądać się temu, w jaki sposób pracujesz z klientami, co jest Twoją mocną stroną i największym talentem, jakie zasoby posiadasz i ... które z nich dalej warto rozwijać. Jaki jest Twój styl coachingowy i kiedy warto się w nim "porozciągać".
Gdy poszukujesz nowej drogi rozwojowej w roli coacha, specjalizacji coachingowej, swojej niszy lub gdy najzwyczajniej Twoja dotychczasowa ścieżka nie daje Ci pełni zadowolenia i satysfakcji.
Jeśli chcesz przyjrzeć się temu, na ile Twój warsztat oraz praktyka coachingowa spełniają wymogi modelu kompetencyjnego danej organizacji lub chcesz upewnić się, czy pracujesz w zgodzie ze standardam oraz kodeksem etycznym ICF, ten rodzaj superwizji najpełniej to zweryfikuje.
Jeśli inspiruje Cię praca w grupie, dzielenie się wiedzą oraz wspólne doświadczanie, czerpanie z energii grupy oraz jej potencjału, wówczas superwizja grupowa może być efektywniejszą metodą w rozwoju w odniesieniu do superwizji indywidualnej.
Superwizja grupowa może odbywać się zarówno w formule otwartej, jak i zamkniętej.